Prezenty dla subskrybentów PS Plus! Świętuj razem z Sony rocznicę odświeżonej usługi

PS Plus

Właśnie trwa celebracja rocznicy odświeżenia PS Plus. Doczekaliśmy się wówczas planów Extra i Premium usługi, co znacznie zwiększyło zainteresowanie nią. Z racji tak wyjątkowej okazji Sony pomyślało o swoich wiernych subskrybentach i przygotowało dla nich szereg prezentów.

Darmowy weekend gry online, tapety i sporo więcej z okazji rocznicy odświeżenia PS Plus

Zwiastun rocznicy odświeżonego PS Plus

Przygotowane przez Sony prezenty z racji celebracji odświeżenia PS Plus są naprawdę miłe. Subskrybenci usługi mogą teraz odebrać m.in. darmowe tapety czy avatary, które powstały na podstawie jednych z najlepszych gier dostępnych w abonamencie.

Twórcy konsoli PS5 poinformowali ponadto o otwartym weekendzie wieloosobowej gry online, co wydarzy się już w dniach 24-25 czerwca. Przez ten czas nie będziemy potrzebować abonentamu PS Plus, aby zmierzyć się z innymi graczami.

Sony przypomina również o turnieju, który odbędzie się na poziomie Craftworld w grze Sackboy: Wielka Przygoda. Poza tym aplikacja mobilna PlayStation zaoferuje jeszcze serię specjalnych kampanii PlayStation Stars, podczas których będzie można zdobyć cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie.

Zobacz też: Gry singleplayer

Kup PlayStation 5

Mamy więc do czynienia z szeregiem mniejszych akcji, które dobrze upamiętniają dosyć przełomowy moment, jakim było wprowadzenie PS Plus Premium i Extra. Z tej okazji warto przypomnieć, że czerwcowe gry dla tych dwóch planów są już dostępne do pobrania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.