PS Plus ze sporą zniżką z okazji Days of Play! Rabaty sięgają prawie 200 zł, jest jednak jedno „ale”

PS Plus

Wczoraj informowaliśmy o starcie całkiem istotnego dla posiadaczy konsol PlayStation wydarzenia, jaki, jest Days of Play. W ramach tego eventu Sony przygotowało szereg ofert, atrakcji oraz, co najważniejsze — promocji na zakup abonamentu PS Plus. Ostatnia z tych okazji jest już dostępna, choć oczywiście nie dla wszystkich…

Wystartowały promocje na wszystkie warianty PS Plus z okazji Days of Play

PS Plus (2)
PS Plus

Z okazji Days of Play Sony zdecydowało się przecenić wszystkie warianty swojego standardowego abonamentu PS Plus w przypadku 12-miesięcznego rozliczenia. Niestety, ale w przypadku innych okresów rozliczeń japoński producent nie przewidział żadnych upustów, co raczej niespecjalnie ucieszy tych, którzy nie lubią płacić z góry za cały rok takich usług.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rabaty na sztandarowy abonament od „Niebieskich” sięgają od 20 do 30%, co przy kwotach rzędu 520 zł czy nawet 630 zł robi sporą różnicę. Tak dokładnie prezentuje się zestawienie przygotowanych przez Sony promocji:

  • PS Plus Essential na 12 miesięcy – 236 zł (wcześniej 295 zł, rabat 20%)
  • PS Plus Extra na 12 miesięcy – 390 zł (wcześniej 520 zł, rabat 25%)
  • PS Plus Premium na 12 miesięcy – 441 zł (wcześniej 630 zł, rabat 30%)

Jest to więc całkiem atrakcyjna okazja na zakup abonamentu, ale jest w tym wszystkim jedno „ale”. Wszystkie zniżki dotyczą tylko i wyłącznie nowych klientów, którzy z abonamentem mają niewiele wspólnego. Dla osób, które mają już aktywną subskrypcję Sony jedną zniżkę, jaką jest 30% upustu na przejście z dowolnego wariantu usługi na opcję Premium. Nie jest to zbyt wiele i jeśli komuś zostało kilka miesięcy do następnego rozliczenia, to raczej nie będzie to dla niego żadną zniżką.

Tani PS Plus
PS Plus

Sam abonament to ciekawe, choć oczywiście nieidealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadrobić produkcje z czasów PS4 lub pograć w szereg innych pozycji dostępnych w wariantach Extra, lub Premium. Oczywiście dla wielu graczy korzysta z najniższego progu, który wymagany jest do brania udziału w rozgrywkach online, a rozdawane co miesiąc gry są raczej dodatkiem, z którego i tak nie zawsze korzystają.

Jeśli więc zamierzacie sprawić sobie taki abonament, to miejcie oczy szeroko otwarte, bo jeszcze dziś pojawi się nasz poradnik, ja zakupić abonament z jeszcze większym upustem. No i najważniejsze — oferta obowiązuje do 9 czerwca i termin ten warto mieć na uwadze!

Źródło: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.