Sony szykuje potężne obniżki na PS Plus! Lepiej zapisać ten dzień w kalendarzu

PlayStation Plus

Właśnie szykuje się kolejna odsłona tegorocznego PlayStation Days of Play. Dla abonentów PS Plus i osób chcących wykupić tę subskrypcję oznacza to jedno – solidne obniżki. Warto więc przygotować się na nie zawczasu.

Zniżki na PS Plus z okazji PlayStation Days of Play 2024

PlayStation Days of Play
PlayStation Days of Play

Wśród zniżek podczas PlayStation Days of Play znajdziemy m.in. rabaty na PS5, gry oraz gogle VR PS VR2. Naturalnie wśród rabatów znajdziemy też promocje na abonament PS Plus.

Jak to konkretnie wygląda? Sprawa jest dosyć prosta:

Pomiędzy 29 maja a 9 czerwca nowi abonenci usługi będą mogli zaoszczędzić aż do 30% na jej rocznym planie. Jeśli chodzi o obecnych klientów, będą mogli oni skorzystać z rabatu wynoszącego 25% na PlayStation Plus Extra lub 30% na PlayStation Plus Premium, jeśli zdążą uaktualnić swoje członkostwo w okresie od 29 maja do 12 czerwca.

Co więcej, Sony przygotowało też coś dla kinomaniaków. Osoby korzystające z PS Plus będą mogły bowiem zgarnąć aż 15% promocji na treści z Sony Pictures Core, co również obowiązuje od 29 maja do 12 czerwca. Dodatkowe zniżki można sprawdzić dzięki aplikacji wytwórni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.