PS Plus z niesamowicie korzystną ofertą dla nowych klientów! Abonament Sony już od 4 zł za miesiąc

PS Plus

Sony niemal non stop stara się zachęcać posiadaczy konsol PlayStation do korzystania ze swojego odświeżonego abonamentu PS Plus, który dostępny jest obecnie w trzech wariantach. Robi to poprzez dodawanie do swojej usługi całkiem ciekawych produkcji jak chociażby Star Wars Jedi Fallen Order, czy Battlefield 2042. Inną metodą są promocje, które co jakiś czas kuszą potencjalnych abonentów atrakcyjnymi cenami i tym razem Japończycy przygotowali właśnie jedną z takich ofert.

Zniżki na PS Plus dla nowych użytkowników sięgają nawet 89%

PS Plus
PS Plus

Najnowsza promocja dedykowana jest nowym abonentom, którzy obecnie nie opłacają tej usługi. Mogą oni skorzystać z rabatów nawet do 89%, zyskując tym samym miesięczny dostęp do PS Plus Essential za zaledwie 4 zł. Pełne zestawienie okazji na PlayStation Plus prezentuje się następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • PS Plus Essential – 4 zł/ 1 miesiąc (89% zniżki)
  • PS Plus Extra – 12 zł/ 1 miesiąc (79% zniżki)
  • PS Plus Premium – 20 zł/ 1 miesiąc (71% zniżki)

Nie ma co ukrywać, jest to naprawdę świetna okazja, aby przetestować możliwości oferowane przez abonament od Sony. Nawet promocje na wyższe warianty abonamentu prezentują się niezwykle ciekawie, w końcu płacąc tylko 20 zł, można uzyskać dostęp do gier z ery PSX, co dla fanów retro grania będzie nie lada gratką.

Przeczytaj też: Gry na PSP

Warto jeszcze raz przypomnieć, że oferta kierowana jest dla osób, które do tej pory nie mają opłaconego abonamentu od Sony. Aby skorzystać z tej promocji, należy wejść na stronę PlayStation, zalogować się, a następnie wybrać interesujący nas wariant i go opłacić. Po upływie jednego miesiąca ceny wracają do swoich normalnych wartości, czyli 37,58 oraz 70 zł za odpowiednio PS Plus Essential, Extra oraz Premium.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.