Gry w PS Plus na sierpień 2023 już dostępne do pobrania! Odbierz 4 tytuły, w tym 3 wysoko oceniane

PS Plus

Kilka dni temu Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus Essential na sierpień 2023, a chwilę później wyszło na jaw, że w sierpniowej rozpisce pojawi się bonusowa produkcja. W każdym razie obiecane tytuły są już dostępne do pobrania dla wszystkich posiadaczy subskrypcji PS Plus. Gry są cztery, a trzy z nich mogą się pochwalić naprawdę dobrymi ocenami.

PS Plus na sierpień 2023 – gry z oferty Essential można już pobierać

Zwiastun Death’s Door

Sony słowa dotrzymało i gry w PS Plus Essential na sierpień 2023 można już pobierać. Na graczy czekają aż 3 produkcje (lub 4, jeżeli liczyć osobno Tren, będący częścią Dreams). W każdym razie, oceny tytułów wchodzących w skład sierpniowej oferty są naprawdę niezłe, dlatego zdecydowanie warto przynajmniej dopisać je do swojego konta.

  1. Pobierz Death’s Door z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Dreams z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz PGA Tour 2K23 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  4. Tren (dostępne w ramach Dreams)

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup PlayStation 5

Gry w ramach sierpniowego PS Plus Essential można odebrać do 5 września. Trzeba uczciwie przyznać, że mimo iż zdecydowanie nie jest to najlepsza oferta w historii tego abonamentu, to i tak Sony zaoferowało graczom naprawdę przyjemne produkcje. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.