Gry w PS Plus na styczeń 2023 już dostępne do pobrania! Można zgarnąć 3 mocne tytuły

PS Plus

Kilka dni temu Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus na styczeń 2023. Natomiast od dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – można je już pobierać. A zdecydowanie warto to zrobić, ponieważ w tym miesiącu Japończycy przygotowali naprawdę mocne darmówki.

Gry z PS Plus Essential na styczeń 2023 można już pobierać

Zwiastun Fallout 76

Jak co miesiąc Sony przygotowało dla abonentów PS Plus Essential i wyższych aż trzy gry do zgarnięcia za darmo. Po ostatniej zapowiedzi wielu graczy jednogłośnie stwierdziło, że to najlepsza oferta od dłuższego czasu i ciężko nam się z nimi nie zgodzić. W każdym razie, subskrybenci mogą już pobierać następujące produkcje:

  1. Star Wars Jedi Fallen Order w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Fallout 76 w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4
  3. Axiom Verge 2 w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Straszne gry

Gry w ramach styczniowej oferty PS Plus Essential pozostają bezpłatne do 7 lutego 2023 roku. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z