PS Plus na wrzesień 2022 oficjalnie! 3 gry w ofercie Esssential

PS Plus

Kilka godzin temu pisaliśmy o wycieku PS Plus na wrzesień 2022. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że plotki się potwierdziły. Sony oficjalnie ujawniło wrześniowe produkcje w ofercie Essential, które z pewnością zainteresują niejednego gracza.

PS Plus Essential, wrzesień 2022. Gry w ofercie mogą zainteresować

Gry w PS Plus Essential na wrzesień 2022

PS Plus Essential to subskrypcja Sony, której wykupienie zapewnia dostęp m.in. do comiesięcznej porcji darmowych gier. Zgodnie ze wcześniejszym przeciekiem, abonenci we wrześniu 2022 pobiorą następujące produkcje:

  1. Need for Speed: Heat
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. TOEM
    • Dostępność: PS5
  3. Granblue Fantasy: Versus
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Wymienione gry będą dostępne do ściągnięcia od najbliższego wtorku (6 września) do 4 października. Trzeba uczciwie przyznać, że bywały lepsze miesiące, ale wrzesień mimo wszystko prezentuje się solidnie. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.