PS Plus na wrzesień 2022 oficjalnie! 3 gry w ofercie Esssential

PS Plus

Kilka godzin temu pisaliśmy o wycieku PS Plus na wrzesień 2022. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że plotki się potwierdziły. Sony oficjalnie ujawniło wrześniowe produkcje w ofercie Essential, które z pewnością zainteresują niejednego gracza.

REKLAMA

PS Plus Essential, wrzesień 2022. Gry w ofercie mogą zainteresować

Gry w PS Plus Essential na wrzesień 2022

PS Plus Essential to subskrypcja Sony, której wykupienie zapewnia dostęp m.in. do comiesięcznej porcji darmowych gier. Zgodnie ze wcześniejszym przeciekiem, abonenci we wrześniu 2022 pobiorą następujące produkcje:

  1. Need for Speed: Heat
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. TOEM
    • Dostępność: PS5
  3. Granblue Fantasy: Versus
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Wymienione gry będą dostępne do ściągnięcia od najbliższego wtorku (6 września) do 4 października. Trzeba uczciwie przyznać, że bywały lepsze miesiące, ale wrzesień mimo wszystko prezentuje się solidnie. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!