Pierwsza gra w PS Plus na wrzesień 2023 ujawniona! Sony doda do usługi całkiem świeżą pozycję AAA

PS Plus

Dosłownie godziny dzielą nas od oficjalnego komunikatu Sony, w którym japońskie przedsiębiorstwo przedstawi ofertę PS Plus na wrzesień 2023 roku. Wychodzi jednak na to, że o jedne grze dowiedzieliśmy się nieco wcześniej, a to za sprawą znanego insidera, który postanowił przed czasem wyjawić, jaki tytuł w przyszłym miesiącu trafi do oferty Essential. Nie da się ukryć — jest naprawdę bardzo dobrze!

Gry w PS Plus na wrzesień 2023 – przeciek pierwszej gry z oferty Essential

Saints Row
Saints Row

Oczywiście za przeciekiem stoi Billbil-kun, który regularnie, każdego miesiąca przedwcześnie zdradza obserwatorom ofertę PS Plus. Tym razem informator ujawnił jedną „główną” pozycję, która w przyszłym miesiącu trafi do wariantu Essential; co do pozostałych nie jest on w stanie w 100% potwierdzić tych informacji.

Mimo tego ta jedna produkcja zapowiada naprawdę mocną ofertę. Mowa w końcu o grze, która zadebiutowała zaledwie rok temu.

Nie wystawiając już niczyjej cierpliwości na próbę, oto pierwsza ogłoszona gra, która we wrześniu 2023 trafi do PS Plus Essential:

  1. Saints Row (2022)
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup PlayStation 5

Bazując na tej jednej pozycji, oferta PS Plus na wrzesień zapowiada się naprawdę bardzo interesująco i spora część użytkowników powinna mieć powody do zadowolenia. Oczywiście informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak zdaje się to tylko kwestią czasu. Wymieniona powyżej gra powinna pojawić się w ofercie Essential w pierwszy wtorek nowego miesiąca, a więc 5 września. Czekamy na pozostałe pozycje!

Aktualizacja – 30.08.2023, 18:22

Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus na wrzesień 2023. Z ich listą można się zapoznać w podlinkowanym wpisie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.