Gry w PS Plus na wrzesień 2023 ujawnione! Do usługi trafi duża gra AAA i dwa inne tytuły

PS Plus

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że podobno w tym miesiącu Sony doda do swojej usługi Saints Row z 2022 roku. Okazało się, że to prawda i oferta na gry w PS Plus na wrzesień 2023 rzeczywiście zostanie wzbogacona przez produkcję studia Volition. Poza tym do usługi trafią jeszcze dwa kolejne tytuły.

Gry w PS Plus na wrzesień 2023 ujawnione

Okej, może i Saints Row nie zostało ciepło przyjęte przez graczy, ale to nadal nowa gra AAA, którą można odebrać w abonamencie. Warto więc ją pobrać i samemu poddać ocenie, bo kto wie – być może konkretnym graczom akurat taki tytuł przypadnie do gustu. A poza tym do PS Plus dołączą też jeszcze przecież dwie inne jakkolwiek ciekawe, sieciowe produkcje.

No ale nie przedłużając zbędnie, oto lista gier w PS Plus na wrzesień 2023:

  1. Saints Row
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Generation Zero
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Black Desert – Traveler Edition
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup PlayStation 5

Wszystkie powyższe gry będą dostępne do pobrania od 5 września. Zamierzacie dać im szansę? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.