PS Plus za darmo przez weekend! Sony zaprasza na multiplayerową zabawę bez płacenia

PS Plus

Nie jest tajemnicą, że posiadanie abonamentu PS Plus przynosi wiele korzyści. Usługa ta w wersji Essential pozwala bowiem użytkownikom cieszyć się między innymi bezpłatnymi grami co miesiąc czy ekskluzywnymi rabatami, ale także umożliwia dostęp do trybów multiplayer w przystosowanych do tego grach. Sony zapowiedziało, że nieposiadający abonamentu gracze będą mogli przez pewien czas skorzystać z funkcji sieciowej oferowanej przez PS Plus za darmo.

Darmowy weekend z PS Plus umożliwi rozgrywkę w trybie multiplayer bez płacenia

PS Plus
PS Plus

Niedawno dowiedzieliśmy się, jakie gry trafią do oferty abonamentów PlayStation Plus Extra i Premium w czerwcu. Teraz do tych świetnych wieści możemy dorzucić także kolejną edycję darmowego weekendu PS Plus z trybem sieciowym, który potrwa od 24 czerwca (godzina 12:01 czasu lokalnego) do 25 czerwca (godzina 23:59 czasu lokalnego). Oznacza to, że osoby zainteresowane rozgrywką multiplayer będą mogły przetestować ją bezpłatnie przez kilka dni, bez konieczności wykupowania subskrypcji.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup PlayStation 5

To świetna okazji dla graczy, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w produkcjach oferujących tryb wieloosobowy, takich jak np. GTA Online, Call of Duty Modern Warfare 2 czy FIFA 23. Dzięki temu istnieje również szansa, że użytkownicy konsol Sony, którzy zainteresują się rozgrywką sieciową, postanowią zostać z abonamentem na dłużej – a o to zapewne firmie chodzi. Przypominamy także, że weekendowa oferta jest skierowana do posiadaczy PlayStation 4 i 5, którzy nie są subskrybentami usługi PS Plus.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.