Ostatnia aktualizacja PS Portal popsuła sprzęt! Sony ma bardzo poważny problem

PS Portal Astro Bot

PS Portal mimo pewnego sceptycyzmu sporej grupy graczy okazał się dla Sony sporym sukcesem sprzedażowym, a zainteresowanie okazało się na tyle duże, że zaskoczyło wielu obserwatorów. Japońskie przedsiębiorstwo stara się dość mocno rozwijać sprzęt przez względnie częste aktualizacje. Okazuje się jednak, że ostatni patch, zamiast poprawiać, popsuł naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo.

Aktualizacja 3.0.0 popsuła części graczy ich sprzęty PS Portal

Część graczy na subreddicie poświęconym PS Portal zgłasza dość poważne problemy związane z działaniem akcesorium, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji sprzętu. Okazuje się bowiem, że maszynka nie chce połączyć się z konsolą lub domową siecią Wi-Fi. Niestety, ale próby resetowania sygnału internetowego, sprzętu lub konsoli nie pomagają, a z tego powodu sprzęt staje się de facto bezużyteczny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to jednak jedyny problem, bo okazuje się, że aktualizacja 3.0.0 pogorszyła jakość streamowanego obrazu do tego stopnia, iż ciężko mówić o jakiejkolwiek komfortowej rozgrywce. Co gorsza, problemów tych nie sposób się pozbyć. Najgorszą przypadłością zdaje się jednak to, że niektórzy zgłaszają, jakoby po ostatnim uaktualnieniu systemu PS Portal w ogóle się nie włączał.

PS Portal Alloy, Kratos Astro's Playsroom
PS Portal

Cały wątek poświęcony temu akcesorium roi się od problemów podobnej natury, a to oczywiście irytuje tych, którzy zainwestowali w nie. Nastroje są więc dalekie od pozytywnych i nie ma co się dziwić.

Biorąc pod uwagę częstotliwość zgłaszanych problemów i ich rodzaj Sony ma teraz bardzo, ale to bardzo poważny problem. Musi teraz możliwie jak najszybciej wypuścić stosowne poprawki i dać możliwość naprawy tych sprzętów, które stały się bezużyteczne. Nie jest dobrze.

Źródło: Reddit r/psportal

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.