PS Portal z nową aktualizacją! Gracze są zachwyceni lepszą jakością obrazu

PlayStation Portal

PS Portal dostał właśnie nową aktualizację, która z opisu brzmi dosyć standardowo. Gracze raportują jednak, że hitowy sprzęt Sony doczekał się sporych usprawnień w jakości obrazu. W internecie pojawiło się całkiem sporo doniesień na ten temat.

Sony najwyraźniej poprawiło jakość strumieniowania na PS Portal

Jakiś czas temu Sony wypuściło nową aktualizację PS Portal. Oficjalnie mowa jedynie o poprawieniu wydajności oraz stabilności systemu, ale wygląda na to, że zmiany są większe.

Wszystko za sprawą postu na Reddicie. Gracze donieśli bowiem, że nowy update znacznie poprawił jakość strumieniowania.

W komentarzach potwierdzili to również inni użytkownicy PS Portal. Możemy przeczytać, że konsola umożliwia teraz sprawniejsze odtwarzanie wielu znanych tytułów, m.in. Uncharted czy Final Fantasy 7.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kolejny z komentujących podsumował to jednym krótkim zdaniem. Jego zdaniem „ogólna jakość” streamingu jest „zdecydowanie lepsza”.

Wygląda więc na to, że Sony nadal nieustannie ulepsza swój najnowszy handheld. Dlatego też pozostaje nam czekać na jeszcze więcej usprawnień, które przyczynią się do jak najszybszego streamowania gier z chmury.

Źródło: PlayStation, Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.