PS Portal nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nowy sprzętem Sony „strzałem w dziesiątkę”

PS Portal Alloy, Kratos Astro's Playsroom

Przy okazji zapowiedzi PS Portal wiele osób dość krytycznie odnosiło się do projektu tego narzędzia, zarzucając mu brak wielu elementarnych funkcji. Debiut urządzenia w pierwszych krajach pokazał jednak, że sprzęt ten znajdzie całkiem pokaźne grono odbiorców. Po trzech miesiącach od debiutu akcesorium to nadal cieszy się naprawdę dużą popularnością.

PS Portal nadal rozchodzi się jak ciepłe bułeczki

Według najnowszych doniesień, które zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych (głównie na Twitterze/X), PS Portal nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Skala tego jest na tyle duża, że osoby, którym udało się złożyć zamówienia na ten sprzęt w ostatnim czasie, otrzymają swoje urządzenia dopiero w okolicach lutego 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to jednak reguła, bo w przypadku niektórych zagranicznych sklepów internetowych czas oczekiwania na dostawy akcesorium od Sony wynosi nawet trzy miesiące. Oznacza to, że niekiedy upragnione urządzenie trafi do graczy dopiero w marcu.

Podobnie jest w przypadku polskiego rynku, gdzie nakład PS Portal wyprzedał się bardzo szybko. Aktualnie jedyną opcją na zakup tego akcesorium w naszym kraju są serwisy typu OLX, gdzie ceny oscylują w przedziale od 1000 do 1250 zł.

Przeczytaj też: Smartfon do 4000 zł

Oczywiście brak sprzętu w magazynach może też świadczyć o relatywnie niskim nakładzie początkowym, choć grono osób, które w internecie zachwala najnowsze akcesorium od Sony, jest naprawdę duże. Wychodzi więc na to, że Japończycy podjęli bardzo dobrą decyzję, wypuszczając na rynek PS Portal. Gdyby jeszcze tylko dodali do niego kilka opcji…

Źródło: Twitter/X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.