PS3 z nową aktualizacją. Sony nie zapomina o swojej starej konsoli

PS3 PS Plus Streaming

Sony zaskoczyło dziś graczy nadal korzystających z PS3. Firma opublikowała bowiem właśnie kolejną aktualizację tej debiutującej prawie 20 lat temu konsoli. Łatka została oznaczona numerem 4.90.

REKLAMA

Nowa aktualizacja do PS3 w 2023 roku

Ekrany startowe PS3

PS3 miało ciężki start w 2006 roku i doprowadziło nawet Sony na granicę bankructwa. Po kolejnych latach prac nad konsolą okazało się jednak, że ta pomimo początkowych problemów potrafiła zaoferować deweloperom gier wiele nowych możliwości. Poskutkowało to sprzedaniem około 87 milionów jednostek tego sprzętu.

Popularność PS3 trwa nawet do dzisiaj, co ma swoje odbicie w opublikowaniu jej dzisiejszej aktualizacji. Japończycy zdają sobie sprawę, że konsola nadal ma liczną bazę graczy. Przygotowali dla nich więc kolejną łatkę, tym razem oznaczoną numerem 4.90. Wprowadza ona drobne poprawki optymalizujące system oraz dotychczasowe luki w systemie bezpieczeństwa.

Zobacz też: Najlepsze gry metroidvania

Sony przypomniało też, aby posiadacze PS3 nie zapominali o aktualizacjach swoich konsol. Dzięki nim mogą bowiem „cieszyć się dodatkowymi funkcjami, ulepszoną użytecznością i zwiększonym bezpieczeństwem”.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!