Nowa wersja PS5 ponoć już w rękach testerów. Sprzęt rzekomo ma „działać bez zarzutów”

PlayStation 5

Pierwsze doniesienia na temat nowego modelu PS5 pojawił się jeszcze we wrześniu za sprawą znanego i uznanego insidera — Toma Hendersona. Mężczyzna przekazał wówczas, że nowe wcielenie konsoli Sony cechować ma się przede wszystkim odpinanym napędem oraz dyskiem SSD zamontowanym na zewnątrz urządzenia. Wczoraj postanowił on podzielić się najnowszymi informacjami w tej sprawie i to bezpośrednio od osób, które miały styczność z nową iteracją sprzętu Japończyków.

Sony może wkrótce zapowiedzieć nową wersję PS5

Henderson przekazał, że PlayStation 5 z odłączanym napędem, które rzekomo ma trafić do sprzedaży w 2023 roku, jest już w rękach testerów. Po rozmowach z dwoma osobami, które mają przyjemność sprawdzać ten sprzęt, mężczyzna zdradził, że sprzęt „działa bez zarzutu”. Co więcej, Sony wkrótce powinno zdradzić więcej informacji na temat nowej konsoli, więc bardzo możlwie, że przy okazji otrzymamy jej oficjalną zapowiedź.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać?

Są to bardzo interesujące informację, zwłaszcza dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad zakupem swojego egzemplarza PlayStation 5. W końcu model ten ma być o ok. 100 dolarów tańszy niż obecna wersja wyposażona we wbudowany napęd. Trzeba też jednak zaznaczyć, że są to jedynie zakulisowe informacje, które na ten moment są nieweryfikowalne. W związku z tym nie pozostaje nic innego jak oczekiwać oficjalny komunikat ze strony Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.