PS5 Slim z datą premiery w pierwszym kraju! Preordery ruszają już jutro

PS5 Slim

PS5 Slim zostało kilka dni temu oficjalnie zaprezentowane przez Sony z zaznaczeniem, że konsola zadebiutuje najpierw w USA. Tymczasem okazało się, że w innym kraju trafi do sprzedaży jeszcze szybciej. Preordery na jej nowy model rozpoczną się tam już jutro.

PS5 Slim – premiera w Japonii już 10 listopada

Jak poinformował użytkownik Genki z Twittera, PS5 Slim zadebiutuje w Japonii 10 listopada. Zgodnie z widoczną na zdjęciu reklamą, zamówienia przedpremierowe na konsolę wystartują już jutro w wybranych sklepach.

Oznacza to, że Sony powoli wprowadza model Slim na kolejne rynki. Z drugiej strony nadal nie wiemy, kiedy ta trafi do Polski. Chłodna kalkulacja sugeruje jednak, że firma będzie chciała rozpocząć sprzedaż na jak największej liczbie rynków jeszcze przed gorącym okresem świątecznym, gdy to zyski są największe.

Tymczasem przypomnijmy, że PS5 Slim nie będzie znacząco różnić się podzespołami od swojego poprzednika. Główna zmiana to większa pojemność dysku, która w obydwu wariantach – z napędem i Digital – wyniesie teraz 1 TB.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Warto też zaznaczyć, że wprowadzenie do sprzedaży PS5 Slim oznacza wstrzymanie produkcji edycji Fat. Ta będzie możliwa do zakupienia tylko do momentu wyczerpania jej zapasów w sklepach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.