PS5 Slim doczekało się pierwszych wymiennych paneli. 3 nowe kolory zapowiedziane przez Sony

PS5 Slim nowe panele

Sony jakiś czas temu wypuściło na światowe rynki nową rewizję PS5, która — dla uproszczenia przekazu — przez wielu nazywana jest po prostu wersją „Slim”. Mniejsze rozmiary i zmiany w konstrukcji sprawiły, że wymienne panele dostępne do standardowego modelu po prostu nie pasują. Japończycy wiedzą jednak, że dla niektórych personalizacja swojej konsoli jest ważna, dlatego już niebawem do sprzedaży trafią wersje paneli dedykowane mniejszemu sprzętowi.

Trzy pierwsze kolory paneli bocznych do PS5 Slim zaprezntowane

Japoński oddział PlayStation ogłosił oficjalnie (choć możliwe, że nieco za wcześnie), iż nowa rewizja PS5 doczeka się własnych paneli w różnych wersjach kolorystycznych. Mają one trafić do sprzedaży w Kraju Kwitnącej Wiśni już 26 stycznia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na sam początek dostępne będą tylko trzy konkretne kolory — Volcanic Red, Sterling Silver oraz Cobalt Blue. Co ważne, firma ujawniła też ceny tego kosmetycznego akcesorium; panele bowiem będą kosztować 7980 jenów, co w przeliczeniu daje około 220 zł.

Wartym uwagi jest fakt, że na pudełku paneli znalazła się wzmianka, iż są one dedykowane do wersji „slim”. Jest to pierwszy raz, kiedy firma o swojej nowej rewizji sprzętu wprost mówi, jako o uszczuplonej wersji podstawowego wydania.

Przeczytaj też: Smartfon do 3000 zł

Na razie nie jest jasne, kiedy dodatkowe panele trafią na inne rynki, jednak można spodziewać się, że nastąpi to prędzej niż później. Zamierzacie sprawić sobie takie „nowe ubrania” do konsoli PS5 Slim? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation JP

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.