PS5 Slim trafi do świetnego zestawu! Call of Duty: Modern Warfare 3 dostaniemy za darmo

PS5 Slim Call of Duty Modern Warfare 3

Jak wiemy z oficjalnej zapowiedzi, PS5 Slim zadebiutuje w listopadzie. Teraz okazało się, że konsola będzie sprzedawana w korzystnym dla graczy zestawie. Dostaniemy bowiem do niego Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo.

Reklamy zestawu PS5 Slim + Call of Duty: Modern Warfare 3 gratis

Jak widać na powyższym tweecie, Sony rozpoczęło reklamowanie zestawu z PS5 Slim i Call of Duty: Modern Warfare 3. Zazwyczaj takie oferty podbijają cenę całości o przynajmniej pewien procent wartości gry, ale w tym przypadku nie ma o tym mowy.

Całość wyceniono bowiem na 499,99 dolarów, co zasadniczo jest standardową ceną konsoli w USA. W praktyce oznacza to, że klienci otrzymają najnowszą odsłonę CoD-a za darmo.

Oferta na PS5 Slim + Call of Duty: Modern Warfare 3 ma trafić do sprzedaży w dniu premiery gry, czyli 10 listopada. Na razie nie wiadomo, kiedy taki zestaw pojawi się w Polsce.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Niemniej wydaje się, że to i tak świetna promocja. Z pewnością możemy założyć, że znajdzie wielu nabywców.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.