Quake 2 Remastered powstaje i zadebiutuje w Xbox Game Pass? To już niemal pewne!

Quake 2

Quake to seria, która jest z nami od 1996 roku. W 2021 roku pierwsza część gry doczekała się ciepło przyjętego remastera, ale wygląda na to, że odświeżenie „dwójki” również jest w drodze. Trwające prace nad grą są już niemal pewne, tak samo jak jej premiera w Xbox Game Pass.

Quake 2 Remastered to zapewne tylko kwestia czasu

Zwiastun Quake 2 (1997)

Quake 2 Remastered to już niemal pewnik. Okazuje się bowiem, że gra została oceniona przez organ regulacyjny w Korei Południowej, a powiedzmy sobie wprost: takie rzeczy nie dzieją się w wyniku przypadku. Jeszcze większej wiarygodności całej informacji nadaje fakt, iż w dniach 10-13 sierpnia odbędzie się tegoroczny QuakeCon i to właśnie tam najprawdopodobniej Quake 2 Remastered zostanie oficjalnie zapowiedziane.

Przeczytaj też: Gry point and click

Kup Xbox Series S

W 2021 roku miała miejsce analogiczna sytuacja – Koreański Komitet ds. Oceny i Administracji Gier ocenił Quake Remastered jeszcze przed oficjalną zapowiedzią, do której to doszło na QuakeCon 2021. Cóż, wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo Quake 2 Remastered rzeczywiście zostanie oficjalnie pokazane. A gdy już do tego dojdzie, możemy być prawie pewni, że na premierę gra zagości w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.