Nowy Quake zapowiedziany podczas prezentacji Bethesdy? Uwagę graczy przykuł jeden szczegół

Quake

Wczoraj odbył się Xbox Developer Direct. Blok Bethesdy i Machine Games był poświęcony Indianie Jonesowi i Wodnemu Kręgowi, ale uwagę graczy przykuł jeszcze jeden element. Być może zwiastuje on, że wkrótce doczekamy się zapowiedzi nowego Quake’a.

Bethesda i Machine Games wkrótce zapowiedzą nowego Quake’a?

Quake 6 Xbox Developer Direct
Odniesienie do Quake’a podczas prezentacji na Xbox Developer Direct

Wczorajszy Xbox Developer Direct obfitował w wiele ciekawych informacji. Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć wydarzenia na żywo, może zapoznać się z naszym krótkim podsumowaniem imprezy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poprzedniego dnia prezentowano więc m.in. nową grę osadzoną we franczyzie Indiany Jonesa. Jednakże co więcej, wiele wskazuje na to, że podczas rozmowy na temat tej produkcji ujawniono także kolejną odsłonę Quake’a.

Odniesienie do tej serii zostało wyłapane przez jednego z użytkowników forum ResetEra. Można je znaleźć w minucie 11:34 poniższego filmu, gdzie na tablicy zauważymy napis „Ake 6” i właśnie logo popularnego cyklu strzelanek.

Indiana Jones i Wielki Krąg – prezentacja

Wygląda więc na to, że niedługo rzeczywiście doczekamy się zapowiedzi kolejnego Quake’a. Przypomnijmy, że ostatnio – w sierpniu 2023 roku – na rynku ukazał się remaster jego drugiej części, który zawiera także wszystkie dodatki.

Ciekawym jest również fakt, że grę „ujawniło” Machine Games. Być może oznacza to, że zespół ten bierze udział w jej produkcji (o czym plotkowano już kiedyś) albo też powierzono mu ją w całości.

Niemniej na jakiekolwiek oficjalne informacje – jeśli takie oczywiście się kiedyś pojawią – będziemy musieli poczekać jeszcze trochę. Na razie wydaje się bowiem, że Bethesda skupi się raczej na tytule poświęconym Indianie Jonesowi.

Źródło: ResetEra, XboxEra

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.