Quantum Break wróciło do Xbox Game Pass! Microsoft dotrzymał słowa

Quantum Break

Kilka tygodni temu dosyć niespodziewanie z biblioteki Xbox Game Pass zniknął tytuł ekskluzywny Microsoftu – Quantum Break. Jak poinformowali nas sami „Zieloni”, przyczyną tych kłopotów były kwestie licencyjne. Wszystko wskazuje na to, że udało je się rozwiązać, bo gra wróciła już do subskrypcji.

Quantum Break ponownie w bibliotece gier Xbox Game Pass

Quantum Break w Xbox Store. Gra znów jest dostępna w subskrypcji Xbox Game Pass

Zgodnie z powyższym obrazem możemy już potwierdzić to w pełni – Quantrum Break jest już ponownie dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass. Z całą pewnością jest to miła wiadomość dla licznych fanów wyjątkowych gier studia Remedy Entertainment.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już wcześniej Microsoft obiecywał, że zatroszczy się o powrót produkcji do usługi. Trzeba przyznać, że problemy wymuszające jej tymczasowe usunięcie zostały szybko zażegnane.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Quantum Break pojawił się na rynku 5 kwietnia 2016 roku. Gra jest dostępna na platformy PC, Xbox One i Xbox Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.