Quantum Break wróciło do Xbox Game Pass! Microsoft dotrzymał słowa

Quantum Break

Kilka tygodni temu dosyć niespodziewanie z biblioteki Xbox Game Pass zniknął tytuł ekskluzywny Microsoftu – Quantum Break. Jak poinformowali nas sami „Zieloni”, przyczyną tych kłopotów były kwestie licencyjne. Wszystko wskazuje na to, że udało je się rozwiązać, bo gra wróciła już do subskrypcji.

Quantum Break ponownie w bibliotece gier Xbox Game Pass

Quantum Break w Xbox Store. Gra znów jest dostępna w subskrypcji Xbox Game Pass

Zgodnie z powyższym obrazem możemy już potwierdzić to w pełni – Quantrum Break jest już ponownie dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass. Z całą pewnością jest to miła wiadomość dla licznych fanów wyjątkowych gier studia Remedy Entertainment.

Już wcześniej Microsoft obiecywał, że zatroszczy się o powrót produkcji do usługi. Trzeba przyznać, że problemy wymuszające jej tymczasowe usunięcie zostały szybko zażegnane.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Quantum Break pojawił się na rynku 5 kwietnia 2016 roku. Gra jest dostępna na platformy PC, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.