Rage 2: Deluxe Edition już dostępne do pobrania! Amazon startuje z listopadową ofertą Prime Gaming

RAGE 2

Rage 2: Deluxe Edition i KOtoR to bez wątpienia gwiazdy listopadowej oferty Amazon Prime Gaming. Pierwsza z tych gier jest już dostępna do pobrania. Intrygującą pozycję Bethesdy przypiszemy do naszych bibliotek w Epic Games Store.

Rage 2: Deluxe Edition dostępne do pobrania w Amazon Prime Gaming

Zwiastun Rage 2: Deluxe Edition

Zgodnie z pierwotnymi założeniami, Rage 2: Deluxe Edition jest już dostępne w Amazon Prime Gaming. Poza standardową wersją gry, subskrybenci usługi otrzymają w ramach tego zestawu:

  • Rozszerzenie „Powstanie Duchów”
  • BFG z DOOM
  • Kody „Czarodzieja Pustkowi”
  • Booster postępu
  • Sztandar bitewny

Jeżeli chodzi o samą grę, jej średnia ocen z recenzji wynosi 73 (Metacritic). Nota jest więc w najlepszym wypadku przyzwoita.

Z drugiej strony to nadal produkcja z dosyć interesującym, postapokaliptycznym światem. Zdecydowanie warto więc dać jej szansę w ramach subskrypcji. Aby to zrobić, wystarczy przejść na tę stronę, zalogować się na swoje konto i z sekcji „Cotygodniowa gra” wybrać Rage 2: Deluxe Edition.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Abonenci Amazon Prime Gaming odbiorą kolejny listopadowy tytuł już 9 listopada. Tym razem będzie to Centipede: Recharged.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.