Amazon Prime Gaming z ofertą na listopad! Zagramy m.in. w postapokaliptycznego FPS-a od Bethesdy

Amazon Prime Gaming

Amazon regularnie przygotowuje pakiet gier, który odebrać mogą wszyscy subskrybenci usługi Prime Gaming. Podobnie jak w poprzednich miesiącach w skład oferty wchodzi duża produkcja AAA, ceniony klasyk oraz ciekawe tytuły niezależne. W listopadzie biblioteka użytkowników wzbogaci się łącznie o 9 gier.

Amazon Prime Gaming – lista darmowych gier na listopad 2023

Amazon Prime Gaming – darmowe gry w listopadzie 2023 r.

Najpopularniejszy tytuł, jaki trafi do subskrybentów Amazon Prime Gaming, to Rage 2: Deluxe Edition. Fabuła tytułu nie jest szczególnie rozbudowana, jednak brak trzymającego w napięciu scenariusza został zrekompensowany poprzez dynamiczną walkę, duży i otwarty świat, a także przemyślany system rozwoju głównego bohatera. Pozycja obowiązkowa dla fanów gier Avalanche Studios.

Nie zapomniano także o miłośnikach Gwiezdnych Wojen, ponieważ w listopadzie zagramy w jedną z najlepszych gier osadzonych w kultowym uniwersum – Star Wars: Knights of the Old Republic. Ciekawie prezentuje się także niezależna, ciepło przyjęta przygodówka Behind the Frame: The Finest Scenery oraz izometryczny RPG The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos.

Pełna oferta Amazon Prime Gaming na listopad 2023 prezentuje się następująco:

  • RAGE 2: Deluxe Edition [Epic Games Store] – od 2 listopada
  • Centipede: Recharged [Epic Games Store] – od 9 listopada
  • Evan’s Remains [Amazon Games App] – od 10 listopada
  • Behind the Frame: The Finest Scenery [Amazon Games App] – od 16 listopada
  • STAR WARS Knights of the Old Republic [Amazon Games App] – od 16 listopada
  • The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos [Amazon Games App] – od 22 listopada
  • Black Widow: Recharged [Epic Games Store] – od 23 listopada
  • Orten Was the Case [Amazon Games App] – od 30 listopada
  • Caverns of Mars: Recharged [Epic Games Store] – od 30 listopada

Przeczytaj także: Najlepsze tanie gry na Steam

Warto przypomnieć, że jeszcze przez kilka dni możemy odebrać październikowy zestaw gier. Oprócz pełnych wersji, na subskrybentów czekają także cyfrowe dodatki do innych tytułów, wśród których znajdziemy Cyberpunka 2077, Destiny 2 League of Legends czy Apex Legends.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.