Ubisoft rozwija Rainbow Six Extraction. Do gry trafi nowy tryb i Operator

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction zadebiutowało na rynku i w usłudze Xbox Game Pass na początku bieżącego roku. Ubisoft nieustannie wspiera jednak swoją produkcję i dba o to, by gracze nie mogli narzekać na brak atrakcji. Nic więc dziwnego, że w grze jeszcze dziś wystartuje wydarzenie, za którego sprawą tytuł został m.in. wzbogacony o nowy wariant rozgrywki.

Nowa zawartość w Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction – zwiastun nowego wydarzenia

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Rainbow Six Extraction ma dziś otrzymać aktualizację oznaczoną numerem 1.09. Za sprawą wspomnianego patcha do gry trafi tryb o nazwie Eclipse, w którym gracze będą musieli w przerażających ciemnościach stawić czoła nowemu przeciwnikowi. Warto jednak nie zwlekać, ponieważ wspomniany wariant zabawy dostępny będzie wyłącznie do 1 września.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie trwania wydarzenia gracze będą mogli również zdobyć różnego rodzaju przedmioty kosmetyczne. Ponadto wraz z najnowszą aktualizacją do Rainbow Six Extraction trafi także nowy Operator. Jeszcze dziś do grona grywalnych postaci dołączy Echo, który powinien być dobrze znany wszystkim miłośnikom Rainbow Six Siege.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z produkcją Ubisoftu i jeśli tak, to czy zamierzacie wrócić do gry, by sprawdzić nowe atrakcje.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.