Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction w Xbox Game Pass od dnia premiery. Ubisoft+ zmierza na konsole Xbox!

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Właśnie dotarły do nas fenomenalne wieści; wyczekiwana gra Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Co więcej, tego samego dnia w subskrypcji na PC pojawi się też Rainbow Six Siege. Jakby tego było mało, ogłoszono, że usługa Ubisoft+ z czasem pojawi się na konsolach Xbox. Może to więc oznaczać, że abonament Ubisoftu, tak jak kiedyś EA Play, z czasem połączy się z subskrypcją Microsoftu.

REKLAMA

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction i Rainbow Six Siege na PC wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to spin-off popularnej serii strategicznych strzelanek, nastawiony na zabawę w kooperacji. Gra została utrzymana w konwencji survival horroru, a jej fabuła koncentruje się wokół zabójczego pasożyta o niejasnym pochodzeniu. Podczas rozgrywki będziemy walczyć z rozmaitymi paskudztwami na aż 12 mapach z proceduralnie generowanymi wyzwaniami.

Premiera Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction odbędzie się 20 stycznia 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Jak już wspomnieliśmy na początku niniejszego tekstu, 20 stycznia w usłudze Microsoftu wyląduje jeszcze Rainbow Six Siege na PC. Obecnie strzelanka jest dostępna w subskrypcji, ale tylko w wersji na konsole i chmurę.

Ubisoft+ zmierza na konsole Xbox

Ubisoft+ to abonament Ubisoftu, którego wykupienie gwarantuje dostęp do wielu gier tego wydawcy. Firma właśnie ogłosiła, że z czasem Ubisoft+ zadebiutuje na konsolach Xbox, ale niestety nie podała konkretnej daty. Co prawda w odpowiedzi na pytanie jednego z graczy na Twitterze Ubisoft zaznaczył, że Ubisoft+ na Xboxie będzie osobną subskrypcją od Xbox Game Pass, ale jednocześnie gigant wspomniał, aby „wyczekiwać kolejnych newsów i dat”.

Hey! Ubisoft+ will be a separate subscription from Game Pass but keep an eye out for more news and launch dates!

— Ubisoft (@Ubisoft) January 5, 2022

Hey! Ubisoft+ will be a separate subscription from Game Pass but keep an eye out for more news and launch dates!

— Ubisoft (@Ubisoft) January 5, 2022

W przeszłości mieliśmy do czynienia z kilkoma doniesieniami od zaufanych insiderów na temat połączenia obu abonamentów, więc zdecydowanie coś może być na rzeczy. Oczywiście na ten moment jest za wcześnie, aby móc powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że Xbox Game Pass połączy się z Ubisoft+, ale warto być dobrej myśli.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!