PS Plus Premium z wielką bombą na lipiec? Exclusive z PS5 może trafić do usługi

Ratchet Clank Rift Apart

Dzisiaj poznaliśmy prawdopodobną ofertę PS Plus Essential na lipiec 2022. Jednakże to nie wszystkie ciekawe informacje dla osób, które opłacają odświeżoną usługę Sony – szczególnie w najdroższym wariancie Premium. Niedawny wyciek ukazuje jednego z exclusive’ów Sony, który zapewne zmierza do abonamentu.

Ratchet & Clank: Rift Apart prawdopodobnie zmierza do PS Plus Premium

Ratchet & Clank: Rift Apart w PS Plus Premium

Mowa tutaj o Ratchet & Clank: Rift Apart, który pojawił się na rynku w zeszłym roku. Gra została zauważona – na głównej zakładce nowego PS Plusa – przez jednego z użytkowników PS Plus Premium, który postanowił podzielić się swoim odkryciem na Reddicie. Umieszczony wyżej obrazek potwierdza tylko, że Sony chce wprowadzić kolejnego ze swoich exclusive’ów do abonamentu.

Przeczytaj też: Najlepsze myszki gamingowe

Nie wiadomo, czy Sony zdecyduje się wypuścić pełną wersję gry dla użytkowników PS Plus Extra i Premium, czy też rozgrywka toczy się o kilkugodzinną wersję próbną, która będzie dostępna wyłącznie w najdroższym wariancie usługi. Z racji tego, iż Ratchet & Clank: Rift Apart został zauważony wyłącznie przez użytkowników PS Plus Premium, to wydaje się, że niebawem nowa przygoda Ratcheta będzie dostępna w formie triala – tak, jak Biomutant, Cyberpunk 2077 czy Horizon Forbidden West.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z