Rayman Raving Rabbids za darmo, a w sklepie przeceny do 80%! Ubisoft świętuje Chiński Nowy Rok

Rayman Raving Rabbids

Ubisoft wystartował właśnie z ciekawą promocją z motywem Chińskiego Nowego Roku, którego znakiem tym razem jest królik. To właśnie z okazji tego wydarzenia możemy dziś pobrać Rayman Raving Rabbids za darmo w Ubisoft Store. W sklepie czekają też na nas przeceny sięgające nawet 80%.

Rayman Ravings Rabbids do odebrania za darmo z Ubisoft Store. Oprócz tego czekają też na nas przeceny na gry sięgające 80%

Ubisoft Store wystartował właśnie z wyprzedażą z okazji Chińskiego Nowego Roku, który obecnie jest symbolizowany przez królika. W związku z tą akcją możemy też pobrać za darmo grę Rayman Ravings Rabbids. Szalona platformówka została stworzona właśnie przez francuskiego dewelopera i wydana pierwotnie w 2006 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

W kwestii promocji na gry warto wspomnieć o między innymi Assassin’s Creed Valhalla. Cena najnowszej część popularnej serii gier została obniżona o 67% i wynosi teraz 82,47 zł. Wyprzedaż potrwa do 1 lutego, a zainteresowane nią osoby mogą odnaleźć wszystkie przecenione tytuły pod tym adresem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.