Razer Wolverine V2 Pro to nowy kontroler do PS5! Będzie znacznie szybszy i droższy niż inne pady

razer wolverine v2 pro

Firma Razer pokazała swój najnowszy, profesjonalny pad przygotowany z myślą o PlayStation 5. Razer Wolverine V2 Pro oferuje szereg usprawnień zapewniających znacznie szybszą reakcję urządzenia, a także kilka dodatkowych przycisków. Pojawi się w sklepach wcześniej niż DualSense Edge i będzie od niego droższy.

Razer ujawnił nowy, profesjonalny pad do PS5 – Wolverine V2 Pro

Prezentacja pada Razer Wolverine V2 Pro

Firma Razer, specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu gamingowego, ujawniła swój nowy, licencjonowany kontroler dla PlayStation 5 kompatybilny również z PC. To spora odmiana, gdyż poprzednie pady z tej serii zostały zaprojektowane pod Xboxy.

Razer Wolverine V2 Pro posiada wiele usprawnień względem oryginalnego DualSense, z czego warto wyróżnić:

  1. Przyciski Razer Mecha-Tactile skracające czas reakcji.
  2. Triggery wykorzystujące Razer HyperTrigger, zwiększające kontrolę nad płytkimi i głębokimi wciśnięciami.
  3. Sześć dodatkowych, mapowalnych przycisków – 4 od spodu pada, 2 przy triggerach.
  4. Ośmiokierunkowy krzyżak.
  5. Wymienialne gałki analogowe — ofensywne (krótsze, wypukłe) i defensywne (wyższe, wklęsłe)
  6. Bezprzewodowe połączenie z konsolą za pomocą Razer HyperSpeed Wireless.

Pad łączy się z konsolą lub PC bezprzewodowo, a wszelka konfiguracja odbywa się za pomocą aplikacji na iOS i Androida Razer Controller App. Zmienimy w niej m.in. mapowanie przycisków, kolor podświetlenia, czy dostosujemy czułość konkretnych elementów.

Zobacz też: Kamera do streamowania – jaką wybrać?

Pod względem technicznym pad prezentuje się interesująco. Razer Wolverine V2 Pro będzie dostępny w sklepach od 31 grudnia 2022 roku, a preorder można złożyć od 9 listopada 2022 roku w cenie 299,99 dolarów, co przekłada się na około 1400 zł. To o 200 zł więcej niż kontrowersyjny DualSense Edge.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z