Kontroler DualSense Edge już dostępny w sprzedaży w Polsce. Kosztuje prawie tyle, co Xbox Series S

DualSense Edge

Tydzień temu Sony zapowiedziało, że już dzisiaj będzie można zacząć składać zamówienia przedpremierowe na kontroler DualSense Edge. Japończycy słowa dotrzymali, a pad dla wymagających posiadaczy PS5 trafił do pierwszych polskich sklepów. Tanio nie jest, bo niemal za te same pieniądze można kupić sobie… Xboxa Series S.

Polska cena DualSense Edge ujawniona, a sam kontroler można już zamawiać

Film pokazujący funkcje DualSense Edge

DualSense Edge to zaawansowany kontroler do PlayStation 5, który w zamyśle miał być odpowiednikiem Xbox Elite Controller do konsol Xbox. Informowaliśmy już, że sprzęt wyceniono na 239,99 euro, ale dotychczas jego polska cena nie była znana.

To się jednak zmieniło, bo pada można już zamawiać w Media Markt oraz RTV EURO AGD za 1199 zł. Przelicznik względem ceny w euro jest więc całkiem uczciwy, bo zapłacimy jedynie ok. 50 zł więcej niż np. Niemcy czy Francuzi.

Kup DualSense Edge

Przeczytaj też: Gry dla dzieci na PS4

Wysyłka kontrolerów rozpocznie się 26 stycznia 2023 roku, a więc jeszcze trochę sobie poczekamy. Niemniej zamówienia można składać już dziś i jeżeli ktoś rzeczywiście planował kupić tego pada, to może warto zaklepać sobie egzemplarz już teraz. Nie wiadomo bowiem, czy DualSense Edge nie podzieli losu PS5, przez co rozumiemy niezwykle słabą dostępność i podatność na zwyżki cen…

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.