Recipe for Disaster za darmo w Epic Games Store

Recipe for Disaster

Kolejna gra w Epic Games Store jest już dostępna do pobrania. W tym tygodniu darmowym prezentem od sklepu okazało się Recipe for Disaster, czyli symulacyjna produkcja o zarządzaniu restauracją. Nie jest to zbytnio głośny tytuł, ale z całą pewnością warto go sprawdzić.

Recipe for Disaster za darmo

Zwiastun Recipe For Disaster

Recipe for Disaster zadebiutowało w sierpniu 2022 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Gra jest symulatorem, w którym zadaniem gracza jest prowadzenie restauracji. Być może nie jest to rozległy tytuł AAA, ale nadal można mu poświęcić chwilę uwagi – tym bardziej że w tym tygodniu możemy go pobrać z Epic Games Store za darmo.

Produkcja pozostanie darmowa do 16 lutego do 16:59. Mamy więc jeszcze trochę czasu, aby dodać ją do naszej biblioteki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.