Gracze Red Dead Online narzekają, że produkcja jest niegrywalna. Gra przypomina poligon dla oszustów

Red Dead Online

Fani Red Dead Online nie mają lekkiego życia. W lipcu Rockstar zapowiedział, że wsparcie dla tego tytułu zostanie okrojone do minimum. Wówczas firma tłumaczyła to skupieniem wszystkich sił na GTA VI. Nad sieciowym modułem do Red Dead Redemption 2 miała czuwać mała grupka deweloperów, jednak jak donoszą gracze, chyba nawet oni zostali przeniesieni do innego projektu, albo jeszcze nie wrócili z wakacji.

REKLAMA

Exploity i cheaty stały się plagą Red Dead Online

Red Dead Online Kuguar zamiast konia
Red Dead Online, koń gracza podmieniony na kuguara

Redditowe wątki dotyczące Red Dead Online pękają w szwach od doniesień o tym jak nisko sieciowy tytuł Rockstara upadł. Powszechne są informacje, że w wyniku błędów na serwerach nie pojawiają się dzikie zwierzęta oraz postacie NPC. Gracze piszą, że miasta zostały pozbawione przechodniów i przypominają miasta duchów, przez które suną wozy bez woźniców.

Równie często zdarzają się doniesienia o cheaterach, których gracze widują na każdym kroku. Zdaje się, że opanowali oni produkcję i w efekcie ich działań produkcja stała się zupełnie niegrywalna. Jeden z użytkowników Reddita opisał nawet, że podczas przemierzania mapy jeden z oszustów nagle podmienił jego konia na… ogromnego kuguara.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Najbardziej kuriozalnym przypadkiem zdaje się jednak nie to, co robią gracze, a sami twórcy. Niedawno jeden z fanów produkcji za wielkorotne zgłaszanie błędów w RDO otrzymał bana, a potem całkowicie wyzerowano jego postęp w grze. Decyzję o mocnym ograniczeniu wsparcia dla Red Dead Online można pochwalać lub nie, ale na końcu trzeba przyznać, że cała ta sytuacja nie zapewnia Rockstarowi dobrego wizerunku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!