Red Dead Online wylatuje dziś z Xbox Game Pass

Red Dead Online

Ostatniego dnia sierpnia dowiedzieliśmy się, że wkrótce z Xbox Game Pass zniknie lubiane Red Dead Online. Niestety „wkrótce” to już dziś, więc czas żegnać się z popularną grą wieloosobową Rockstara. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Red Dead Online opuszcza Xbox Game Pass

Zwiastun jednej z aktualizacji Red Dead Online

Red Dead Online pozwala na wspólną zabawę z innymi graczami na Dzikim Zachodzie. Podczas rozgrywki można m.in. wykonywać różne zadania, organizować napady, walczyć z innymi kowbojami i eksplorować pełen zawartości otwarty świat.

Niestety do końca dnia Red Dead Online zostanie usunięte z biblioteki Xbox Game Pass. Subskrybenci, którzy chcieliby kontynuować zabawę mogą kupić omawianą grę na własność w Microsoft Store o 20% taniej, dopóki pozostaje ona w abonamencie. Obniżka nie jest przesadnie duża, ale trzeba przyznać, że lepsza taka niż żadna.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z