Premiera Red Dead Redemption na PC coraz bliżej?! Gracze znaleźli ciekawą informację

Red Dead Redemption

Ogromny sukces Red Dead Redemption 2 sprawił, że w sieci coraz częściej zaczęły pojawiać się doniesienia o potencjalnym wydaniu pierwszej odsłony serii na komputery osobiste. Niestety, mimo upływu lat żadna z dotychczasowych plotek nie znalazła odzwierciedlenia w rzeczywistości, choć sytuacja może ulec zmianie. Jeden z dataminerów dokonał bardzo ciekawego odkrycia.

Red Dead Redemption w końcu trafi na PC?

Jak zauważył @TezFunz2, dataminer dobrze znany wśród społeczności skupionej wokół gier studia Rockstar, w przyszłości możemy doczekać się ogłoszenia premiery Red Dead Redemption na PC.

Wzmianka o porcie pojawiła się w zaktualizowanych plikach programu Rockstar Games Launcher.

Wyrusz w podróż przez rozległe przestrzenie amerykańskiego Dzikiego Zachodu i Meksyku w Red Dead Redemption oraz dodatku rodem z horroru, Undead Nightmare, teraz dostępnych na PC.

Rockstar Games Launcher

TezFunz2 zauważa, że w podobny sposób skonstruowane są opisy pozostałych gier dostępnych na platformie Rockstar, co dodatkowo uwiarygadnia jego odkrycie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Choć do opisywanych doniesień należy podchodzić z odpowiednim dystansem, to istnieje szansa, że niebawem posiadacze komputerów osobistych nie będą zmuszeni do korzystania z emulatorów, aby poznać losy Johna Marstona. Czekacie na Red Dead Redemption 1 na PC? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.