Gracze chcą DLC do Red Dead Redemption 2. Inicjatywa coraz bardziej zyskuje na popularność

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 wśród graczy na całym świecie nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mimo ogromnej popularności tytuł ten nie otrzymał wsparcia podobnego do tego, które otrzymało GTA 5 czy GTA Online, co dla fanów westernów mogło być rozczarowujące. Gracze, wierząc w swoją moc sprawczą, przygotowali specjalną inicjatywę, która ma przekonać Rockstar do dalszego rozwoju swojej produkcji.

Gracze wystosowali petycje, w której domagają się DLC do Red Dead Redemption 2

red dead redemption 2 arthur morgan
Red Dead Redemption 2

Na stronie Change.org pojawiła się petycja, w której gracze domagają się, aby Rockstar przygotowało DLC dla jednego gracza do Red Dead Redemption 2. Organizator inicjatywy — Ivan Ojeda — podkreśla, że chce, aby głos ten został usłyszany, a jednocześnie podkreśla, że nie musi być to darmowa zawartość, grunt to fakt, żeby w ogóle się pojawiła.

W przeszłości Rockstar kilkukrotnie pokazywał, że jest w stanie dowieźć naprawdę dobre dodatki do swoich gier i jak przykład może tu posłużyć Undead Nightmare dodane do pierwszego Red Dead Redemption czy rozszerzenia do GTA IV.

Red Dead Redemption 2 – trailer

Gracze są więc przekonani, że potencjalna nowa zawartość dodana do drugiej odsłony gangsterskiego cyklu również stałaby na wysokim poziomie.

Na moment pisania tego newsa petycja zorganizowana przez jednego z graczy została podpisana przez 12,6 tysiąca osób. Jest to całkiem dobry rezultat i wiele wskazuje na to, że liczba ta w ciągu następnych kilku dni jeszcze wzrośnie.

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Inicjatywa zdaje się niezwykle ciekawa i zapewne wiele osób skusiłoby się na dodatkowy wydatek, byleby tylko znowu przeżyć przygodę na Dzikim Zachodzie wykreowanym przez Rockstar. Ciężko na ten moment stwierdzić, czy petycja dojdzie do samego Rockstara, a nawet jeśli, to nie jest pewne czy firma się do tego w ogóle ustosunkuje. Niemniej jednak warto trzymać kciuki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.