Red Dead Redemption 2 z zaskakującą aktualizacją. Gra Rockstara otrzymała nowe opcje graficzne

Red Dead Redemption 2

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęło już ponad 5 lat. Wspomniany tytuł wciąż cieszy się jednak sporym zainteresowaniem. W listopadzie ubiegłego roku ostatnia produkcja Rockstar Games ustanowiła nawet nowy rekord aktywności na Steam. O grze – jak się okazuje – pamiętają również sami deweloperzy, którzy ku zaskoczeniu wielu osób udostępnili nową aktualizację.

Rockstar Games przygotowało nową aktualizację dla Red Dead Redemption 2

Lista zmian, które do Red Dead Redemption 2 wprowadza aktualizacja oznaczona numerem 1.32, nie jest zbyt długa. Rockstar Games skupiło się bowiem głównie na poprawie stabilności produkcji. Deweloperzy wyeliminowali również różnego rodzaju problemy związane z rozgrywką oraz błędy powodujące awarie produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie zabrakło jednak pewnych nowości. Pecetowa wersja Red Dead Redemption 2 doczekała się bowiem wsparcia dla AMD Fidelity Super Resolution (FSR) w wersji 2.2, a także HDR10+ Gaming. Rockstar Games wyeliminowało również błąd, w wyniku którego rozdzielczość 3200×2400 była niedostępna. Pełna lista zmian i poprawek dostępna jest pod tym adresem.

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w październiku 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Rok później w listopadzie produkcja Rockstar Games ukazała się również na komputerach osobistych. Mieliście już okazję zapoznać się z historią Arthura Morgana? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.