Nowy rekord Red Dead Redemption 2 na Steamie! Masa graczy spędza czas w produkcji Rockstara

red dead redemption 2 steam

Na początku listopada informowaliśmy o świetnym wyniku sprzedażowym, jakie osiągnęło Red Dead Redemption 2. Produkcja Rockstara sprzedała się już w liczbie 57 milionów sztuk na całym świecie. Wygląda na to, że ostatnie promocje na Steam pozwolą zwiększyć ten wynik, a dodatkowo tytuł pobił rekord graczy jednocześnie spędzających czas na Dzikim Zachodzie.

Red Dead Redemption 2 z rekordową liczbą graczy

Zwiastun Red Dead Redemption 2

Ostatnie promocje na platformie Steam sprawiły, że jeden z hitów Rockstara ponownie znalazł się w centrum zainteresowania całej masy graczy. Jak podaje serwis SteamDB, w Red Dead Redemption 2 jednocześnie bawiło się ponad 77 tysięcy osób. Poprzedni rekord padł w styczniu tego roku, kiedy to osiągnięto liczbę około 70 tysięcy graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Decydującymi czynnikami wpływającymi na taki wynik w obu tych przypadkach były oczywiście cyklicznie organizowane, różne promocje na platformie Valve. W styczniu była to zimowa, a teraz jesienna wyprzedaż. Obecnie Red Dead Redemption 2 można zakupić na Steamie w standardowej wersji za 82,49 zł, a promocja zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na PC w listopadzie 2019 roku. Aż 91% ze wszystkich ocen jest pozytywnych, a tych pojawiło się na Steamie już prawie 450 tysięcy. Produkcja stanowi prequel do poprzedniej odsłony z 2010 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.