Red Dead Redemeption z ogromną popularnością w PS Store! Mimo kontrowersji pozycja przyciąga uwagę graczy

Red Dead Redemption

Od momentu ogłoszenia nowych wersji Red Dead Redemption, wokół tego tematu nie brakuje kontrowersji. Część graczy zaznacza, że nie chce płacić za to samo, a cena jest zbyt wysoka, natomiast inni negatywnie reagują na decyzję Rockstara o braku natywnej wersji gry na PlayStation 5. Nie wpłynęło to jednak na spadek popularności Red Dead Redemption w PS Store – wręcz przeciwnie.

Red Dead Redemption wśród najpopularniejszych gier w PS Store

Jak zauważył jeden z użytkowników platformy X (byłego Twittera), Red Dead Redemption znajduje się na drugim miejscu gier z rosnącą popularnością w PS Store. Mimo że obecnie nie mamy możliwości zamówienia produkcji, plasuje się ona na czele najchętniej wyszukiwanych pozycji – posiadacze PlayStation zapewne dodają tytuł do swoich list życzeń. Kiedy Red Dead Redemption stanie się dostępne, zainteresowani będą mogli złożyć zamówienie i rozpocząć pobieranie gry.

Tworzy to jednak pewną paradoksalną sytuację – mimo wszystkich kontrowersji i negatywnych opinii, Red Dead Redemption cieszy się tak dużą popularnością w PS Store. Jest to szczególnie ciekawe, biorąc pod uwagę wcześniejsze głosy krytyki ze strony graczy dotyczące na przykład ceny nowej wersji tytułu. Sądząc jednak po zainteresowaniu w sklepie PlayStation, Rockstar nie ma powodów do obaw.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Kup Red Dead Redemption 2

Na koniec przypomnijmy, że Red Dead Redemption na PS4 i Switcha zadebiutuje na rynku już 17 sierpnia 2023 (jutro) w wersji cyfrowej. Fizyczne wydanie ukaże się 13 października. Posiadacze PS5 będą mogli zagrać w tytuł dzięki wstecznej kompatybilności.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.