Red Dead Redemption Remake już niemal oficjalnie! Rockstar ujawnił logo gry i zaktualizował swoją stronę

Red Dead Redemption

Już niemal wszystko wskazuje na to, że Rockstar wkrótce zapowie remake lub remaster Red Dead Redemption. Firma właśnie zaktualizowała swoją stronę internetową gry, gdzie ujawniła jej logo. Poznaliśmy też przy okazji nazwę roboczą odnawianego hitu sprzed lat.

Znamy logo remake’u Red Dead Redemption

Już wcześniej mogliśmy brać odświeżenie Red Dead Redemption za niemal pewnik. Sprawa robi się coraz bardziej gorąca, bo Rockstar zaktualizował dziś stronę internetową gry o jej nowe logo oraz nazwę roboczą, którą jest RDR1RSP.

Zaznaczmy, że plotki w tej kwestii są dosyć niejednoznaczne. Jedni podają informacje o remake’u, inni o remasterze.

Z innej beczki, jakiś czas temu o odnowieniu Red Dead Redemption mówił również były dziennikarz IGN-u. Co więcej, w czerwcu produkcja została także oceniona przez koreańską agencję ratingową.

Zasadniczo zapowiedź „nowego” Red Dead Redemtpion nie dziwiłaby praktycznie nikogo. Tym bardziej że RDR2 okazał się hitem, który nawet pomimo upływu lat nadal często pojawia się na liście bestsellerów.

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup Red Dead Redemption 2

Tak czy inaczej, na oficjalne komunikaty jeszcze zaczekamy. Tymczasem przypomnijmy, że oryginalna pierwsza część przygód Johna Marstona pojawiła się na PS3 oraz Xboxie 360 w 2010 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.