Red Dead Redemption Remaster to kwestia czasu?! Colin Moriarty „widział dowody na powstawanie gry”

Red Dead Redemption

Jakiś czas temu pojawiły się konkretne doniesienia na temat odświeżenia Red Dead Redemption od Rockstar Games. Od tego momentu wśród fanów produkcji rozgorzała dyskusja dotycząca potencjalnego wydania odnowionej wersji gry, a zainteresowani wyczekują następnych informacji. Tym razem pojawiła się kolejna poszlaka sugerująca, że Red Dead Redemption Remaster może nadejść bliżej, niż nam się wydaje.

Według byłego dziennikarza IGN Red Dead Redemption Remaster powstaje. Colin Moriarty zdradził, że widział dowody

Zwiastun Red Dead Redemption

15 czerwca 2023 roku południokoreańska komisja odpowiedzialna za nadawanie klasyfikacji wiekowej grom, opublikowała nową ocenę dla uwielbianej produkcji osadzonej w klimacie Dzikiego Zachodu. Ta sytuacja rozbudziła nadzieje fanów na ponowne przeżycie przygód w butach Johna Marstona i wywołała spore poruszenie wśród graczy. Dodatkowo ostatnio w podcaście Sacred Symbols jeden z byłych dziennikarzy IGN, Colin Moriarty, wyznał, że widział dowód na to, że Red Dead Redemption Remaster powstaje.

Mogę powiedzieć, że widziałem dowód na to, że to prawda. Nie sądzę, by takie potwierdzenie było potrzebne, ale ktoś skontaktował się ze mną za kulisami i pokazał mi coś, co definitywnie wskazuje na to, że ta gra nadchodzi. Być może zapowiedź pojawi się już w sierpniu. Nie jest to wielka niespodzianka – nie trzeba mówić, że południowokoreańska komisja ratingowa nie tylko ocenia tytuły. Oni oceniają produkcje, które zostały do nich przesłane.

Colin Moriarty

Wiele wskazuje na to, że remaster popularnej produkcji może być kwestią czasu – Moriarty uznawany jest za wiarygodne źródło, a południowokoreańska agencja ratingowa nie ocenia gier, które nie powstają. I choć Rockstar nie potwierdził oficjalnie, aby Red Dead Redemption miało zostać wydane w odświeżonej wersji, pojawiające się wieści z pewnością rozbudzają nadzieje miłośników gry.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Red Dead Redemption 2

Słowa dziennikarza to kolejna wskazówka sugerująca, że Red Dead Redemption Remaster rzeczywiście może powstawać i być może już w sierpniu Rockstar zaskoczy fanów prezentacją gry. Na ten moment pozostaje nam jednak czekać na oficjalne informacje ze strony producenta i obserwować dalszy rozwój sytuacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.