Red Dead Redemption Remake może trafić na Nintendo Switch! Rockstar szykuje prawdziwą bombę?

Red Dead Redemption Nintendo Switch

Od pewnego czasu wieści i pogłoski na temat Red Dead Redemption Remake pojawiają się coraz częściej. Wczorajsze doniesienia sugerują, że Rockstar jest „za pięć dwunasta” od oficjalnej zapowiedzi odświeżonej przygody kultowego westernu. Teraz okazuje się, że debiutu tegoż remake’u możemy spodziewać się na nieoczywistej platformie.

Red Dead Redemption Remake może zadebiutować na Nintendo Switch

Insider kryjący się pod pseudonimem Tez2 wskazuje, że w zakładce dotyczącej właśnie Red Dead Redemption Remake pojawiły się informacje dotyczące nowych platform na których zadebiutuje ów projekt. Pośród oczywistych sprzętów od Sony czy Microsoftu pojawiło się także logo… Nintendo Switch, co w jasny sposób sugeruje, że Rockstar zamierza również na tym urządzeniu wydać swoją grę.

Wydanie Red Dead Redemption Remake na hybrydowej konsoli od Nintendo byłoby bez wątpienia niezwykle zaskakujące, ale posiadacze tych urządzeń nie mieliby powodów do narzekań. Pojawiły się jednak głosy, że obecność Switcha na liście platform zwiastuje odświeżenie pokroju GTA The Trilogy, która nieszczególnie przypadła wielu osobom do gustu.

Przeczytaj też: Router gamingowy — najlepsze modele

Kup Red Dead Redemption 2

Nie da się ukryć, że wieści na temat odświeżonej przygody na Dzikim Zachodzie pojawiają się coraz częściej i są coraz bardziej intrygujące. Możliwe, że już wkrótce Rockstar odkryje przed nami karty i oficjalnie zapowie Red Dead Redemption Remake. Pozostaje więc cierpliwie czekać i obserwować dalsze ruchy deweloperów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.