Odświeżony hit Rockstar Games może trafić do Xbox Game Pass i PS Plus! Nowe poszlaki dają wielkie nadzieje

PlayStation i Xbox - logo

Xbox Game Pass regularnie wzbogacany jest o coraz to nowe gry, jednak w opinii pewnej grupy graczy wiele z nich nie jest warta uwagi. Podobnie, choć na znacznie mniejszą skalę robi to Sony w przypadku swojego PS Plusa i tam także nie wszyscy są zadowoleni. Najnowsze wieści sugerują, że niebawem obie usługi doczekają się dodania jednej z ostatnich gier wydanych przez Rockstar Games.

Red Dead Redemption może trafić już niebawem do Xbox Game Pass i PS Plus Premium

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez jednego z użytkowników na Reddicie, Xbox Game Pass i PS Plus Premium mogą wzbogacić się o Red Dead Redemption Remastered. O takich zamiarach świadczyć ma fragment kodu źródłowego strony, który wzmiankuje właśnie o obecności w tej usłudze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na razie jednak informacja ta jest ukryta i najwidoczniej czeka na dogodny moment, aby oficjalnie ujawnić ją przed graczami. Teorii tej autentyczności dodaje także fakt, iż całkiem niedawno natrafiono na dane, które sugerują, że właśnie odświeżone wydanie Red Dead Redemption trafi wreszcie na PC.

Można więc zakładać (ale w żaden sposób nie brać za pewnik), że Rockstar Games zaskoczy graczy i zaoferuje jedną ze swoich najpopularniejszych gier w ramach abonamentu. Trzeba jednak do tego podchodzić z pewnym dystansem i czekać na oficjalne wieści. Jeśli jednak pojawi się w tej sprawie cokolwiek nowego, to na pewno Was o tym poinformujemy!

Źródło: True Achievements

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.