Dwie gry zostaną usunięte z PS Plus Premium. Fani Dzikiego Zachodu mają niewiele czasu na zabawę

Red Dead Redemption

Growe usługi i abonamenty przyzwyczaiły już graczy do pewnej rotacji. W związku z tym regularnie pewne tytuły są do nich dodawane, inne zaś tracą swoje miejsce na wirtualnych półkach. Tym razem nadszedł czas na Red Dead Redemption i dodatek Undead Nightmare, gdyż obie produkcje zostaną usunięte z PS Plus Premium.

REKLAMA

Red Dead Redemption zostanie usunięte z PS Plus Premium

red dead redemption
Red Dead Redemption

Choć większość fanów usługi PS Plus Premium i Extra jest w trakcie ogrywania nowo dodanej gry Deathloop, niektórzy z pewnością lubią spojrzeć w stronę starszych gier. Jedną z nich jest zdecydowanie Red Dead Redemption wraz z bardzo dobrze ocenianym rozszerzeniem o tytule Undead Nightmare. Fani mają w związku z tym ostatnią szansę na poznanie lub przypomnienie sobie tych tytułów.

Zobacz też: Pad do komputera – najlepsze modele

Obie gry zostaną wycofane z oferty 17 października 2022 roku. Do tego czasu można je ogrywać poprzez chmurę, podobnie zresztą jak inne tytuły z ery PlayStation 3. Warto rzucić okiem na wrześniową ofertę gier w PS Plus Premium i Extra przygotowaną przez Sony. Znaleźć można w niej wiele ciekawych tytułów!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!