Bardzo mocna oferta PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2022! Nadchodzi aż 17 nowości

PS Plus Extra Premium

Chwilę temu Sony ujawniło gry w PS Plus Essential na wrzesień 2022. Jednocześnie firma podała, na jakie nowości mogą liczyć w przyszłym miesiącu abonenci PS Plus Extra i PS Plus Premium. Japończycy przygotowali bardzo ciekawe gry, które na pewno zainteresują wielu graczy.

PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2022. Gry zostały ujawnione

PS Plus Premium / Extra na wrzesień 2022
PS Plus Premium / Extra na wrzesień 2022

Wrześniowa oferta PlayStation Plus Extra i Premium zapowiada się naprawdę ekscytująco. Na zaczynający się jutro miesiąc Sony przygotowało aż 17 nowości. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

 1. Deathloop (PS4 / PS5)
 2. Assassin’s Creed Origins (PS4 / PS5)
 3. Watch Dogs 2 (PS4 / PS5)
 4. Dragon Ball Xenoverse 2 (PS4 / PS5)
 5. Spiritfarer: Farewell Edition (PS4 / PS5)
 6. Chicory: A Colorful Tale (PS4 / PS5)
 7. Monster Energy Supercross (PS4 / PS5)
 8. Alex Kidd in Miracle World (PS4 / PS5)
 9. Rabbids Invasion (PS4 / PS5)
 10. Rayman Legends (PS4 / PS5)
 11. Scott Pilgrim (PS4 / PS5)
 12. Syphon Filter 2 (PS1)
 13. The Sly Collection (PS3)
 14. Sly Cooper: Thieves in Time (PS3)
 15. Bentley’s Hackpack (PS3)
 16. Toy Story 3 (PSP)
 17. Kingdom of Paradise (PSP)

Przeczytaj też: Gry na PS3

Wymienione wyżej gry będzie można pobierać od 20 września, a więc jeszcze trochę sobie poczekamy. Warto jednak wiedzieć, że jest na co – w końcu takie tytuły jak m.in. Deathloop, Assassin’s Creed Origins czy Watch Dogs 2 to naprawdę mocne pozycje. A Wy jak oceniacie ofertę PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2022? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.