Redfall na konsolach wreszcie w 60 FPS-ach! Produkcja otrzymała ważną aktualizację

redfall xbox series x s

Jak niedawno informowaliśmy, Redfall nie cieszy się zainteresowaniem graczy korzystających z platformy Steam. Statystyki pokazują, że liczba osób jednocześnie zalogowanych w grze drastycznie spadła, a zapełnienie czteroosobowego lobby staje się wręcz niemożliwe. Jeśli zaś chodzi o graczy konsolowych, posiadacze Xboxów Series X|S wreszcie doczekali się aktualizacji, która pozwoli zagrać w 60 FPS.

Aktualizacja wprowadzająca do Redfall rozgrywkę w 60 FPS na Xboxach Series X|S jest już dostępna

Wreszcie pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja Redfall. Najnowsza łatka wprowadza na konsolach Xbox Series X|S tryb wydajności, co pozwoli zagrać w 60 FPSach. Do tej pory gracze mogli jedynie wybrać tryb jakości z zablokowanymi 30 klatkami na sekundę.

Jednak nowości i zmian wraz z aktualizacją pojawiło się znacznie więcej. Jak głosi opis patcha, do Redfall wprowadzone zostały eliminacje z ukrycia, nowe ustawienia kontrolera czy usprawnienia ułatwień dostępu. Zwiększono również liczbę przeciwników na mapie, którzy doczekali się zmian w balansie. Ponadto wyeliminowano szereg błędów.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Aktualizacja do Redfall jest już dostępna na PC oraz na Xboxach Series X|S. Trudno powiedzieć, czy udostępniony patch i wprowadzone zmiany sprawią, że gra zyska na popularności, jednak może on zwrócić uwagę osób oczekujących na rozgrywkę w 60 FPSach na konsolach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.