Redfall z dramatycznie niskim zainteresowaniem na Steam. Gra tak mało osób, że ciężko zapełnić lobby

Redfall

Już w maju tego roku informowaliśmy, że Redfall w niecały miesiąc po premierze radził sobie fatalnie. Exclusive Microsoftu trafił nawet do rankingu 100 najgorzej ocenianych gier. Analizując aktualną sytuację na Steam, można jedynie utwierdzić się w przekonaniu, że Redfall nie cieszy się zainteresowaniem.

W Redfall na Steam gra tak mała liczba osób, że ciężko zapełnić lobby

Redfall statystyki Steam

Redfall od momentu premiery nie cieszył się zbyt dużą popularnością. Choć tytuł jest dostępny również na Xboxach i w usłudze Game Pass, tak statystyki Steam od początku nie pokazywały optymistycznych wyników. Ta kooperacyjna strzelanka mierzyła się z wieloma problemami, co odbiło się na zainteresowaniu wokół tytułu.

Jak zauważyło teraz PCGamesN, liczba jednocześnie zalogowanych osób w Redfall na Steam spadła tak drastycznie, że zapełnienie czteroosobowego lobby może stać się niemożliwe. Statystyki SteamDB pokazują, że od 22 września regularnie widać jednocyfrową liczbę graczy na serwerach, a 1 października było to zaledwie 3 użytkowników platformy Valve. W najlepszym momencie w ciągu ostatnich 24 godzin tytuł ogrywało jednocześnie 35 osób.

Zobacz też: Gry podobne do Genshin Impact

Cóż, na ten moment pozostaje nam obserwować, czy Redfall zostanie jeszcze przywrócony do życia. Warto również wspomnieć, że studio Arkane Austin pracuje już nad nową grą AAA.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.