Redfall z oficjalną datą premiery! Wyczekiwana gra o wampirach zadebiutuje w Xbox Game Pass

Redfall

Stało się – data premiery Redfall została oficjalnie ujawniona. Niezwykle wyczekiwana produkcja Arkane Studios, w której stawimy czoła złowrogim krwiopijcom, zadebiutuje już za kilka miesięcy. Przy okazji zobaczyliśmy też naprawdę obszerny gameplay.

Oficjalna data premiery Redfall bez tajemnic

Nowy gameplay z Redfall

Na początku miesiąca informowaliśmy, że według plotek wkrótce powinniśmy poznać ostateczną datę premiery Redfall. Dzisiaj możemy powiedzieć, że przecieki okazały się prawdą, ponieważ lekko ponad 3 tygodnie później wiemy już, kiedy wyczekiwana produkcja Arkane trafi na rynek.

Przeczytaj też: Najlepsze VPN-y

Bez owijania w bawełnę, premiera Redfall odbędzie się 2 maja 2023 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S, a od dnia debiutu będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Twórcy zapowiedzieli, że to ich największy projekt w historii, więc zapowiada się naprawdę obiecująco. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.