Redfall z oficjalną datą premiery! Wyczekiwana gra o wampirach zadebiutuje w Xbox Game Pass

Redfall

Stało się – data premiery Redfall została oficjalnie ujawniona. Niezwykle wyczekiwana produkcja Arkane Studios, w której stawimy czoła złowrogim krwiopijcom, zadebiutuje już za kilka miesięcy. Przy okazji zobaczyliśmy też naprawdę obszerny gameplay.

Oficjalna data premiery Redfall bez tajemnic

Nowy gameplay z Redfall

Na początku miesiąca informowaliśmy, że według plotek wkrótce powinniśmy poznać ostateczną datę premiery Redfall. Dzisiaj możemy powiedzieć, że przecieki okazały się prawdą, ponieważ lekko ponad 3 tygodnie później wiemy już, kiedy wyczekiwana produkcja Arkane trafi na rynek.

Przeczytaj też: Najlepsze VPN-y

Bez owijania w bawełnę, premiera Redfall odbędzie się 2 maja 2023 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S, a od dnia debiutu będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Twórcy zapowiedzieli, że to ich największy projekt w historii, więc zapowiada się naprawdę obiecująco. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z