Redfall wkrótce z datą premiery? Kolejne źródło potwierdza termin debiutu nowej produkcji Arkane

Redfall

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, według których Redfall ma zadebiutować na rynku w maju, ale Microsoft oraz deweloperzy z Arkane Studios do tej pory nie odnieśli się do całej sytuacji. Wspomniany termin staje się jednak coraz bardziej prawdopodobny, ponieważ został potwierdzony przez jeszcze jedno całkiem wiarygodne źródło.

Branżowy insider przekonuje, że premiera Redfall będzie mieć miejsce w maju 2023 roku

Redfall – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Jez Corden z Windows Central postanowił bowiem zweryfikować doniesienia o terminie premiery Redfall. Źródła insidera potwierdziły, że nowa produkcja Arkane Studios faktycznie ma zadebiutować na rynku w maju bieżącego roku. Co więcej, „wewnętrznym celem” Microsoftu ma być udostępnienie gry już na początku wspomnianego miesiąca.

Corden informuje także, że Redfall – podobnie jak Forza Horizon 5 – doczeka się wczesnego dostępu, który prawdopodobnie dostępny będzie dla nabywców wersji premium. Jednocześnie insider zaznacza, że majowa data premiery gry może jeszcze ulec zmianie, jeśli nie wszystko pójdzie po myśli deweloperów.

Zobacz też: Co to jest VPN i jak działa

Graczom czekającym na Redfall nie pozostaje więc nic innego, jak wypatrywać oficjalnych informacji na temat premiery gry. Warto także wspomnieć, że w pierwszej połowie bieżącego roku do sprzedaży ma trafić także Starfield. Zgodnie z zapowiedziami nowe dzieło studia Bethesda ukaże się jednak na rynku dopiero po debiucie produkcji Arkane.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z