Redfall niczym Forspoken. Flagowce Xboxa i PlayStation są obecnie tak samo słabe

Spider-Man Mem Xbox PlayStation

Zarówno Redfall, jak i Forspoken, były jednymi z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier fanów Xboxa i PlayStation. Jak się jednak okazało, obydwie te gry finalnie nie dowiozły końcowych oczekiwań. Wyrównały się za to niemal tak samo przeciętną średnią ocen w serwisie Metacritic.

Redfall i Forspoken prawie z taką samą średnią ocen w serwisie Metacritic

Zwiastun Redfall

Obecnie średnia ocen Redfall na Xboxy Series X|S i Forspoken na PS5 wynosi na Metacritic odpowiednio 63 i 64 punkty. W tym pierwszym przypadku wyliczono ją jednak na podstawie dużo mniejszej liczby recenzji, więc sytuacja może się jeszcze zmienić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie wygląda jednak na to, aby mogła się polepszyć. Redfall został już negatywnie oceniony przez większość redakcji, a recenzje nie podlegają przecież żadnej aktualizacji.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Zgodnie z tytułem możemy więc raczej już śmiało postawić niechlubny znak równości pomiędzy obydwoma flagowcami konkurencyjnych konsol. Pozostaje mieć nadzieję, że dalsza część tego roku będzie dla Xboxa i PlayStation wyglądać dużo lepiej.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.