Redfall niczym Forspoken. Flagowce Xboxa i PlayStation są obecnie tak samo słabe

Spider-Man Mem Xbox PlayStation

Zarówno Redfall, jak i Forspoken, były jednymi z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier fanów Xboxa i PlayStation. Jak się jednak okazało, obydwie te gry finalnie nie dowiozły końcowych oczekiwań. Wyrównały się za to niemal tak samo przeciętną średnią ocen w serwisie Metacritic.

Redfall i Forspoken prawie z taką samą średnią ocen w serwisie Metacritic

Zwiastun Redfall

Obecnie średnia ocen Redfall na Xboxy Series X|S i Forspoken na PS5 wynosi na Metacritic odpowiednio 63 i 64 punkty. W tym pierwszym przypadku wyliczono ją jednak na podstawie dużo mniejszej liczby recenzji, więc sytuacja może się jeszcze zmienić.

Nie wygląda jednak na to, aby mogła się polepszyć. Redfall został już negatywnie oceniony przez większość redakcji, a recenzje nie podlegają przecież żadnej aktualizacji.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Zgodnie z tytułem możemy więc raczej już śmiało postawić niechlubny znak równości pomiędzy obydwoma flagowcami konkurencyjnych konsol. Pozostaje mieć nadzieję, że dalsza część tego roku będzie dla Xboxa i PlayStation wyglądać dużo lepiej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.