Redfall na nowych fragmentach gameplayu. Dziennikarze mówią o niezwykle ciekawie wykonanej produkcji

Redfall

Premiera Redfall zbliża się wielkimi krokami, a w ostatnim deweloperzy podzielili się szeregiem ciekawych wieści na temat ich nadchodzącego dzieła. Nie brakło też dość kontrowersyjnej wiadomości, że po przejęciu Bethesdy Microsoft anulował wersję gry na PS5. Teraz zaś pojawiły się kolejne fragmenty gameplay, które pochodzą bezpośrednio od dziennikarzy.

Redfall zachwycił dziennikarzy nie tylko ciekawym gameplayem, ale także klimatem

Redfall — gameplay z komentarzem

Udostępnione przez poszczególne redakcje materiały przekazują, że Redfall naprawdę zapowiada się niesamowicie dobrze, a dziennikarz portalu IGN stwierdził nawet, że produkcja jest czymś w rodzaju „Far Cry stworzonego przez Stephena Kinga”.

Warto także zwrócić uwagę, że niemal wszystkie udostępnione materiały pokazują, że będzie to tytuł pełen akcji, a zarazem niezwykle różnorodny. Łowców wampirów posiadać będzie własne, unikalne umiejętności, które nadadzą każdej postaci unikalny charakter.

Dziennikarze zwrócili także uwagę na otwartość jaką cechuje się Redfall, gra bowiem umożliwi swobodne eksplorowanie mapy, które nagradzane będzie znajdowaniem kryjówek, obozowisk, a także dodatkowych skarbów. Twórcy nie zapomnieli jednocześnie o zadaniach pobocznych, które zapewne pomogą jeszcze bardziej poznać świat wykreowany przez deweloperów.

Przeczytaj też: Smartfon do 1000 zł — najlepsze modele

Wszystko zapowiada się niezwykle interesująco i wiele wskazuje na to, że Redfall przyciągnie do siebie graczy nie tylko gameplayowo, ale także poprzez swój klimat i kreację świata. Czy faktycznie tak będzie? Tego dowiemy się już po premierze, która odbędzie się 2 maja 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Tytuł od samego początku dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.