Redfall ze skromną aktualizacją. Wprowadzone poprawki policzycie na palcach jednej ręki

Redfall

Redfall to najgorzej oceniana gra AAA na Steam w historii. Część graczy z pewnością czeka na aktualizacje, które poprawią nie tylko wydajność, ale także ogólny stan techniczny produkcji. Wygląda jednak na to, że na konkretne zmiany będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Pierwszy patch prezentuje się bowiem dość skromnie.

Redfall z pierwszą aktualizacją. Na poważniejsze poprawki trzeba będzie jeszcze poczekać

Redfall – zwiastun fabularny

Redfall otrzymał aktualizację oznaczoną numerem 1.01, która wprowadza jedynie… trzy poprawki. Pierwsza z nich powinna naprawić problem niekończącego się ekranu ładowania, który wynikał z zawieszenia i wznowienia rozgrywki podczas szybkiej podróży. Deweloperzy wyeliminowali również błąd systemu zapisywania, który także był powodowany przez wspomnianą funkcję.

Studio Arkane zaktualizowało też logikę serwera gry, co ma „usprawnić komunikację z aktywnymi serwerami”. Na tym kończą się poprawki, których Redfall doczekał się wraz z pierwszą aktualizacją. Graczom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na kolejne patche, które być może wprowadzą nieco więcej zmian.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Redfall dostępne jest wyłącznie na PC i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Arkane w dniu swojej premiery trafiła także do biblioteki Xbox Game Pass. Na temat nieudanego debiutu najnowszego dzieła twórców Dishonored wypowiedział się również Phil Spencer, który zapewnił, że bierze pełną odpowiedzialność za wspomnianą porażkę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.